Ubytování

V areálu Pálavské vinohrady si můžete pronajmout apartmány dvojího druhu – mezonetové a přízemní. Prostorově jsou téměř totožné, s obytnou plochou okolo 50m2 a terasou 25-30 m2. Mezonetový apartmán má v podkroví 2 samostatná lůžka a o patro níže je obývací prostor se sedačkou resp. rozkládacím lůžkem/přistýlkou pro 2 osoby, s TV, kuchyňskou linkou a stolem. Kuchyňská linka je vybavena elektrospotřebiči včetně ledničky. Samozřejmostí je samostatná koupelna s WC. Každý apartmán disponuje terasou s vybavením na posezení v exteriéru s okouzlujícím výhledem na Mušovské jezero. Přízemní apartmán má rovněž 2 pevná lůžka a 2 přistýlky. Některé z apartmánů jsou vybaveny klimatizací. Každý z apartmánů je originálně interiérově vybaven a působí velmi přívětivým dojmem.

V některých apartmánech je volně přístupné internetové připojení.

Příslušenství: 1 parkovací místo, 1 uzamykatelný box na kola. Areál je oplocen, každý návštěvník současně s klíči od apartmánu obdrží i klíče od spodní nebo horní brány pro vjezd autem a branky pro pěší.

Apartmán je součástí uzavřeného areálu Pálavské vinohrady, kde požadavky hostů zajišťuje správce. Při příjezdu Vám správce předá klíč od apartmánu a seznámí Vás se všemi důležitými informacemi. K dispozici je Vám také během celého pobytu. Při odjezdu správce zkontroluje apartmán a převezme si od Vás klíč.

V den příjezdu Vás správce ubytuje od 16:00 hod do 20:00 hod, cca 30 minut před příjezdem do Pavlova jej prosím kontaktujte a dohodněte se na přesném čase předání apartmánu. Standardní opuštění apartmánu v den odjezdu je do 10:00 hod.

Provozní doba: 9:00 - 19:00

Plán areálu